Kiva Teplý epilační vosk 250 g

Kiva Teplý epilační vosk 250 g

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Mystic.cz

Skladem • Více variantZdarma68 % • 273 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• mnoholetá spokojenost

Lépe zabalit

• , zakoupeno v Mystic.cz

• Tento produkt od této firmy kupuji už několik let a pořád jsem s ním spokojena. Pár krát jsem koupila něco jiného, protože se mi nechtělo na internet, a nakonec jsem se vždycky vrátila zpět k tomuto produktu. Samozřejmě je to individuální. Já jsem s tímto produktem už několik let velmi spokojená.

Produkt nemá žádné parametry.

Chcete efektivně odstranit chloupky z různých částí svého těla? Pak potřebujete vosky Kiva. Že nevíte, o co jde? Profesionální přípravek vyrobený z přírodních, chemicky neupravovaných surovin. Vosky máme skladem a můžeme je ihned odesílat. Až vosky Kiva poznáte na vlastní kůži, nebudete už chtít jiné! Rychlé, efektivní a dlouhodobé odstranění chloupků. Aktuálně vosky skladem nemáme. Naskladníme je po Novém roce. Kiva vosky jsou unikátní depilační vosky, které jsou originální směsí přírodních surovin, které nejsou nijak chemicky upravované. Zaručují dlouhodobý efekt, hladká kůže vydrží opravdu dlouho. Nebuďte zarostlí jako Ezau a shoďte srst stylově. Epilační vosky Kiva jsou ideální na odstranění chloupků v obličeji epilaci intimních partií epilaci podpaží epilaci nohou Epilační vosk se nanáší na kůži roztavený na teplotu kolem 50°C (je to tak akorát na špičku prstu). Díky teplu se rozšíří folikuly, v nichž jsou chloupky uloženy. Vosk se nalepí na chloupky a jeho následným odtržením dojde k epilaci požadované partie těla či obličeje. Musíte ale vystihnout ten správný moment zatuhnutí vosku. A samozřejmě musíte trhnout co nejrychleji, ať to moc nebolí. Výhody epilačního vosku Kiva oceníte i vy nepotřebujete žádné depilační papírky či igelity. Všechno zvládnete jen s voskem. Po cca 50 vteřinách od nanesení totiž ztuhne natolik, že ho od kůže odtrhnete samostatně. chemicky neupravované suroviny nezkazí se vám - datum spotřeby není časově omezeno. Pozor, epilační vosk vytrhává chloupky od délky 2 mm. UpravitK voskům doporučujeme přikoupit skvělou masku na obličej také od firmy Kiva.

• mnoholetá spokojenost

Lépe zabalit

• Dobrá manipulace
    • Velmi dobře strhává chloupky, je vynikají.
    • Smrad při taveni, nemohu použít mikrovlnku/rychlejsi postup/

Doporučuji všem.

• Velmi rychlé dodání
  • , zakoupeno v Mystic.cz

S tímto voskem mám dlouhodobé zkušenosti, funguje výborně.

Účinný s dobrou manipulací

• , zakoupeno v Mystic.cz

Vosk je výborný na odstranění nežádoucích chloupků. Já nejsem moc šikovná a proto mi trvalo dlouhou dobu než jsem se to naučila